Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Bağ Yapılandıran Saç Bakım Köpüğü 241g

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
  • Yönetilebilirliği iyileştirdiği, 450°F'ye kadar termal koruma sağladığı ve kırılmayı %98* oranında azaltırken parlaklığı artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
  • Saç yüzeyini, çatlakları ve yıpranmış tellerdeki çatlakları yeniden birleştirerek saçı ilk haline, en sağlıklı görünümüne ve hissine kavuşturmaya yardımcı olan özel Havyar Bağ Güçlendirme Teknolojimizi içerir.
  • Omega yağ asitleri, vitaminler ve mineraller bakımından zengin, lüks Havyar özü ile formüle edilmiş olup saçın daha yaşlı görünmesine neden olan fiziksel, kimyasal ve doğal yaşlanma gibi faktörlere karşı savunmaya ve korumaya yardımcı olur.
  • Bu onarıcı onarım, koruma ve hazırlık aracı, ciddi şekilde hasar görmüş, kırılgan saçlara hafif ama yoğun onarım ve günlük şekillendirmenin zorlanmasına karşı koruyucu bir bariyer sağlamaya yardımcı olur.
  • Bu ön şekillendirme çok görevli, tek bir uygulamada saçı güçlendirir, dolaşıklığı açar, pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve termal hasara karşı korur.

Uygulama;
  • Yıkadıktan ve yumuşattıktan sonra, avucunuza yumurta büyüklüğünde bir miktar yayın.
  • Nemli saça kökten uca dağıtın.

Bu Ürün Karakter MedyaEntegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...