0
Alfaparf Pigments Ah Ash Külü  Saç Renk Pigmenti 8ml 

Özellik
Alfaparf Pigments Ultra Konsantre Saf Pigment Boya ile tanışın! Saçınıza uygulayabileceğiniz her türlü bakım ürünü ile birlikte kullanılabilir. Boyama işlemi sonrası rengi solan saçlarınız için renk tazeleyici pigmentler içerir. Sadece birkaç damla ile etkisini gösterir. Her özellikteki şampuan ve bakım ürünlerinizi renk koruyucu ürüne çevirebilirsiniz. Saç renginizi korumak ve canlandırmak için günlük bakım ürünlerinizi değiştirmenize gerek kalmaz
Uygulama
Yalnızca profesyonel kullanım için uygundur. Seçtiğiniz herhangi bir saç bakım ürününe, istediğiniz renk ile uyumlu pigment boyayı damlatın. Tek yapmanız gereken karışımı hazırlayarak saçınıza uygulamanız!
Karışım Önerileri
250ml'lik ürün içine 8ml pigment karıştırılabilir.
 
Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Whtsp

+90 530 734 85 81