Sebastian Potion 9 Bakım Yapan Saç Şekillendirici Krem 500 ml

-38% Sebastian Potion 9 Bakım Yapan Saç Şekillendirici Krem 500 ml
Hafif, bakım yapan şekillendirici Potion 9, koruyucu içeriği kolay şekle girebilen stiller yaratırken, hedefe odaklı aktif bakım içerikleri besin ihtiyacı olan saçları yeniden yapılandırır ve parlaklık sağlar. Saçı korurken aynı zamanda şekillendirebilen, 9 yeniden canlandırıcı madde içeren, hafif, bakım yapan şekillendirici bakım kremidir. Saça bakım yaparak dokunulası şekiller yaratma imkanı sunar. Fön öncesi saçın ısıdan kurumamasını sağlar ve bakım yaparak korur. Yumuşak bakım spreyi, doğal tutuşlu şekillendirme özelliğine sahiptir. İnce telli saçlar için idealdir.

9 çeşit botanik ekstre içeren saç bakım spreyi, multi bakım sağlar. Saçların nem seviyesini koruyarak kaybettiği dengesini yeniden oluşturur. Saçların kontrol edilebilir olmasını sağlayarak elektriklenip kabarmasını engeller. Kullanım şekline bağlı olarak saçlara ekstra hacim ve doku kazandırır. Saçları şekilendirirken bakımını da gerçekleştirir. Esnek yapısı sayesinde çeşitli yeniden şekil alabilen modeller oluşturmanızı sağlar. UV ışınlarına karşı oluşturduğu koruyucu kalkan sayesinde, saçları güneşin zararlı ışınlarna karşı korurken boyalı saçlarda renk deformasyonunu engeller.

Sebastian Potion 9 Kullanımı: Hafif dalgalar veya kendini belli eden bukleler için nemli saça sıkıp kendi halinde kurumaya bırakın. Kuru saça uyguladıktan sonra fön makinesiyle saça şekil verebilirsiniz. Durulanmaz.
 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 272.00TL
  • 169.00TL
  • KDV Dahil: 169.00TL

Seçenekler: