Loreal Luocolor Saç Boyası 7.40 Kumral Bakır Yoğun 50 ml

-40% Loreal Luocolor Saç Boyası 7.40 Kumral Bakır Yoğun 50 ml

Loreal Luocolor oksidasyonlu jel boya sayesinde taze, doğal renkler, yumuşak ve yansımalı geçişler elde etmek mümkündür. Saçtaki doğal yansımayı korur. Her bir saç teli ayrı ayrı boyanmış gibi eşsiz bir sonuç verir. Kalıcılık seviyesi mükemmeldir. Oranı %70'e kadar olan beyazları kapatır. 3 tona kadar açar. 20 dakikada benzersiz renklendirme sağlar.

İçeriğindeki sedefli besleyici jel, son derece kolay uygulama sağlar, krem konforu ve jöle kolaylığını bir arada sunar. Üzüm çekirdeği yağı içeren Nutrishine, saç telini derinlemesine besler ve gözalıcı parlaklık için saçı besler ve yumuşatır. Transparan renkler, yepyeni bir renk etkisi yaratır. 

Loreal Luocolor Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Hazırlama:

1 tüp 50 ml Luocolor Saç Boyası + 75 ml Loreal Luocolor 25 vol. Revelatör Oksidan

Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Luocolor 25 vol.(%7.5) revelatörü ile karıştırarak yalnızca belirtilen oranlarda kullanınız. Kremsi bir kıvam elde edene kadar karıştırınız.

Ürün kutusu içerisinde sadece 1 tüp boya ve kullanım kılavuzu vardır. Karışımı hazırlamak için gerekli oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir. Luocolor saç boyası ile kullanılan Luocolor Revelatör oksidan tek boy 1000 ml sadece 25 vol. olarak üretilmektedir.

Luocolor Pastel tonlar dışında 1'e 1,5 oranında karıştırılarak kullanılmalıdır, Renk Numarası P ile başlayan Pastel tonlar 1'e 2 oranında karıştırılır. 

Uygulama ve Durulama:

Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Metal araçlar kullanmayınız. (toka, tarak kase vb.) Kuru ve yıkanmış saça uygulayınız. Bekleme süresi bitiminden sonra emülsiyon işlemi yapınız. Saçı iyice durulayınız ve daha sonra dilerseniz Loreal Luopost şampuanı ile yıkayınız.

Teknik Uygulamalar:

Boyanmamış saça uygulama:

Uygulamaya saçın boy ve uçlarından başlayınız, sonra enseden başlayarak diplere uygulayınız. Bekleme süresi 20 dakikadır.

Üst üste uygulamalarda ya da daha önce yeni uygulanacak tona benzer renkte boyanmış saçlara ilk defa uygularken:

Renk canlandırması için bekleme süresinin bitimine 5 dk kala uçlara çekiniz. Daha önce uygulanan renk solmuş ise bekleme süresinin bitimine 10 dk kala uçlara çekiniz. Daha önce uygulanan renkler aşırı derecede solmuşsa ya da saçtaki yansımayı tamamen değiştirmeniz gerekiyorsa boyayı hemen boy ve uçlara çekiniz.

Pastel Renkleri Uygulama:

Pastel tonlar, her zaman önceden açılmış saçlara hızlı bir şekilde uygulanmalıdır. Seçilen pastel tonun daha önce açılmış saç tonuyla uyumlu olduğuna emin olunuz. İstenilen yansımaya bağlı olarak 5-20 dk arasında bekleyiniz. Renk değişimini gözlemleyerek bekleme süresine karar veriniz.

Ürünü kullanmadan önce kutusu içinde bulunan kullanım kılavuzunu okuyunuz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 55.00TL
  • 33.00TL
  • KDV Dahil: 33.00TL

Seçenekler: