Loreal Dia Richesse Saç Boyası 5.8 Mokka Cappuccino 50 ml

-40% Loreal Dia Richesse Saç Boyası 5.8 Mokka Cappuccino 50 ml

Doğal ve boyalı saçlar için amonyaksız ve güçlendirilmiş ton üstüne ton teknolojisi saç boyası. Geliştirilmiş beyaz kapama özelliğine sahiptir. %70'e kadar beyazları kapatır.

Zengin, yoğun yansımalar ve mükemmel yumuşaklık sağlar. İlk beyazları kapatmak, doğal saça ilk yansımaları uygulamak, kalıcı şekillendirme servisinin yapıldığı gün saçı boyamak için idealdir. Koyu bazlarda bile üstün sonuç veren göz kamaştırıcı parlaklık kazandırır. Homojen renk sonuçları verir, renk yükleme yapmaz, zamanla saçtan akar. Ionen G Incell teknolojileri ile saç telini korur ve güçlendirir.

Saç boyama sırasında su bazlı alkalin etken maddesi sayesinde saç dokusu şişer. Dia Richesse renklendirici pigmentler saç yapısına nüfuz eder ve burada sabitlenir. Kullanılan Diaktivatöre göre renk pigmentleri etkinleşir, saçın doğal renginde hafif bir açılma meydana getirir.

Saç boyama sonrasında saç yüzeyi pürüzsüzleşir. Saçlarda olağanüstü parlak, yoğun renk sonuçları elde edilir. Renk sonucu tercih edilen Diaktivatöre bağlı olarak değişir.

Koyu bazlarda bile üstün sonuç veren göz kamaştırıcı parlaklık kazandırır. Mükemmel yumuşaklık etkisi bırakır.


Loreal Dia Richesse Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Hazırlama:

Uygun tek kullanımlık eldiven kullanın. Yalnızca önerilen Loreal Diaktivatör oksidanlarla yani 6 vol. (%1.8), 9 vol. (%2.7) ve maksimum 15 vol. (%4.5) ile kullanın. 15 vol.'den (%4.5) daha yüksek bir hidrojen peroksit kesinlikle kullanmayın. Yalnızca belirtilen oranlarla kullanın. 

1 Tüp 50 ml Diarichesse Saç Boyası + 75 ml Loreal Diaktivatör 

İstenilen sonuca göre 6 vol. (%1.8), 9 vol. (%2.7) veya 15 vol. (%4.5) ekleyin, ihtiyaca göre karışımın miktarı arttırılabilir veya azaltılabilir (örneğin yarım doz hazırlamak için)

Diaktivatör 6 vol: Açık bazlara uygulamak için, önceden renklendirilmiş boy ve uçlara, bir perma ve düzleştirme servisi ile aynı günde saça röfle eklemek için.

Diaktivatör 9 vol: Aynı renk seviyesinde kalmak için, %30'a kadar beyaz saçları kapamak için, bir perma ve düzleştirme servisi ile aynı günde saçtaki beyazları kapamak için.

Diaktivatör 15 vol: %70'a kadar beyaz saçları kapamak için ve daha güçlü röfleler eklemek için.


İlk Uygulama:

Bir şişe veya fırça yardımıyla kuru ve yıkanmamış saça, dip, boy ve uçlarına karışımı uygulayınız.

Bekleme süresi: 20 dakika

Bekleme süresi sonunda iyice emülsiyon yaparak saçları durulayınız ve boya sonrasına uygun bir şampuan ile yıkayınız.


Sonraki Uygulamalarda:

Karışımı sadece saç diplerine uygulayın ve 15 dk bekleyiniz.

Ardından boyayı saç boy ve uçlarına yayın ve 5 dakika bekleyiniz.

İstenilen renk elde edildiğinde saç boylarına basit bir emülsiyon  yeterli olacaktır.

Bekleme süresi sonunda iyice emülsiyon yaparak saçları durulayınız ve uygun bir şampuan ile yıkayınız.


Teknik Uygulama:

Saç rengini zengin ve yoğun yansımalar ile canlandırınız. Bekleme süresi 5 dakika.

Kalıcı şekillendirme servisinin yapıldığı gün uygulayınız. Bunun için özellikle Diaktivatör 6 vol. (1.8%) veya 9 vol. (2.7%) kullanınız. Bekleme süresi 5 dakika.

Diaktivatör 15 vol. (%4.5 ) ile renklendirme uygulaması için kalıcı şekillendirme servisinden hemen sonra 15 gün bekleyiniz. 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 55.00TL
  • 33.00TL
  • KDV Dahil: 33.00TL

Seçenekler: