Loreal Mythic Oil Şampuan Öncesi Argan Yağlı Arındırıcı Konsantre Bakım 15X12 ml

-23% Loreal Mythic Oil Şampuan Öncesi Argan Yağlı Arındırıcı Konsantre Bakım 15X12 ml
Saç derisini sağlıklı bir şekilde temizlemek için bakımdır. Şampuanlama öncesinde, içeriğindeki 3 temel uçucu yağ ile (argan, keten tohumu, pirinç kepeği), saç derisini arındırarak, saf bir hale getirir. Böylece şampuanın, saç derisini kolayca temizlemesini ve şampuanın tüm etkilerini gösterebilmesini sağlar. Şampuandan en yüksek verimi almayı sağlar. Saçlarınızı sağlıklı bir şekilde temizlenmesi için arınmış saçlar elde edilir. Saçı derinlemesine besler. İçerdiği keten tohumu yağı ile saç rengini hem korur hem de eşsiz bir parlaklık verir. İçerdiği pirinç kepeği yağı saçı korur, besler ve canlandırır.

Argan Yağı: Fas’ta organik olarak yetişen ve bir ticaret ürünü olarak kullanılan bu bitki, E vitamini ve gerekli yağ asitleri bakımından zengindir.
Keten Tohumu Yağı: Müthiş bir parlaklık kaynağı olan bu eşsiz yağ, saçı aydınlatarak saça ayna gibi yansımalar ekler. Saçı derinlemesine besler. Saç rengini korur ve parlak tutar. Keten tohumu yağında bolca bulunan Omega–3 yağ asitlerinin saç büyüme ve gelişmesine katkısı vardır.
Pirinç Kepeği Yağı: Buğdaygiller familyasından, sıcak bölgelerde yetiştirilen bir bitkidir. Pirincin dış kabuğundan elde edilir. İçeriğinde bol miktarda bulunan E vitamini, Omega-3 ve Omega-6 faydalı yağ asitleri sayesinde ısıyla çalışan saç bakım cihazlarının yıpratmış olduğu saçları tekrar eski canlılığına ve parlaklığına kavuşmasına yardım eder. Saç uçlarında koruyucu bir tabaka oluşturarak kırıkların artmasını, saçların erken beyazlamasını ve seyrelmesini engellemeye yardımcı olur.

Loreal Mythic Oil Bakım Kürü Kullanımı: Islak saça uygulayın. Köpürtün ve durulayın. Ardından şampuanlamaya geçin.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 300.00TL
  • 230.00TL
  • KDV Dahil: 230.00TL

Seçenekler: