Loreal Mythic Oil Colour Glow Boyalı Saçlar İçin Bakım Yağı 100 ml

Loreal Mythic Oil Colour Glow Boyalı Saçlar İçin Bakım Yağı 100 ml
Loreal Mythic Oil Colour Glow Boyalı Saçlara Özel Işıltı Veren Yağ
Boyalı saçlar için UV korumalı ve ışıltılı parlaklık veren çok amaçlı saç bakım yağıdır. Saçın rengini koruyarak kalıcı parlaklık kazandırır. Saç rengini parlak ve canlı tutar. Elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alır. Saç telinin esnekliğini artırır. Saç kıvrımları efsanevi parlaklık kazanır. İçerdiği UV filtresiyle saçı güneşin zararlı ışınlardan korur. İçerdiği keten tohumu yağı ile saç rengini hem korur hem de eşsiz bir parlaklık verir. İçerdiği kızılcık (yaban mersini) yağı güçlü bir anti-oksidan olup saçları en iyi şekilde korur ve derinlemesine besler.

Keten Tohumu Yağı: Müthiş bir parlaklık kaynağı olan bu eşsiz yağ, saçı aydınlatarak saça ayna gibi yansımalar ekler. Saçı derinlemesine besler. Saç rengini korumak ve parlak tutar. Keten tohumu yağında bolca bulunan Omega–3 yağ asitlerinin saç büyüme ve gelişmesine katkısı vardır.
Kızılcık (Yaban Mersini) Yağı: Anti-oksidanlarla dolu bu besleyici yağ, saçı en iyi şekilde besler ve korur. Saçı güneş gibi çevresel saldırılara karşı koruma altına alarak, saç renginin solmadan canlı kalmasına yardımcı olur. Kızılcık yüksek oranda A Vitamini, fosfolipid, Omega 3 - 6 ve 9  içerir. Eşit balansta Omega 3 ve 6 içeren tek özlü yağdır. Bu nedenle cilt tarafında anında emilir. Saç tellerin güçlenmesine ve büyümesine katkıda bulunur.
UV Filtresi: Saç rengini canlı tutmak için saçı güneşin zararlı etkilerinden korur.

Loreal Mythic Oil Colour Glow Kullanımı
Islak saça uygulandığında, saça 1 dakika içinde nüfuz eder. Kolay tarama sağlar. Şekillendirmeyi kolaylaştırır. Kuru saça uygulandığında saça parlaklık kazandırır. Kusursuz bir fön için fön öncesi uygulanır. Gün içinde saçı saldırılara karşı korumak için kullanılır. Saça inanılmaz bir parlaklık verir ve saçı besler. Canlı saç rengi için şekillendirme öncesinde nemli saça bir kaç kez sıkıldığında saç rengini canlandırır. Saç kurutulduktan sonra bir kez daha uygulanır. Güneşten dolayı yıpranmış saçları beslemek ve korumak için haftalık olarak kullandığınız maskeye birkaç kez sıkın. 3 dakika bekletip durulayın. Nemli saça tekrar uygulayıp şekil verin. Bu şekilde saçın sorunlu kısımları onarılır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 84.00TL
  • KDV Dahil: 84.00TL

Seçenekler: