Loreal Mythic Oil Bakım Yağı 100 ml

Loreal Mythic Oil Bakım Yağı 100 ml
Avokado, üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş bu hafif yağ tüm saç tipleri için uygundur. Saç beslenir, esnek ve parlak bir görünüm alır. Mythic Oil'i 5 farklı şekilde kullanabilirsiniz;

Saçlarınızın parlaklık kazanmasını istediğiniz her an,
Kolay tarama etkisi için ıslak saça,
Bakım yapmak için saçları yıkamadan önce,
Dayanıklı fön sonucu için fön öncesi kuru saça,
Kusursuz görünüm için fön sonrası,

Yumuşak ve ipeksi saçlara sahip doğulu kadınların duru güzelliklerini neye borçlu olduklarını hiç merak ettiniz mi? İşte size gizemli güzelliğin gün ışığına çıkan sırları. Elektiriklenmeyen uzun süre dayanan fön için Mythic Oil'i denemelisiniz. Avokado ve üzüm çekirdeği yağlarının eşsiz birleşiminden oluşan Mythic Oil Efsane yağ profesyonellerin tercihi. Saça mükemmel parlaklık kazandırırken derinlemesine besler. Her saç tipine uygun, günün her anı kullanılabilen bu ürün, kadın çantalarının olmazsa olmazı olacak. Kuaförlerin tercihi Mythic Oil Efsane yağ kusursuz, göz alıcı parlaklıkta bir fön için vazgeçilmez kurtarıcı haline gelecek.

Avokado Yağı: A, B1, D vitaminleri ile Omega 3, 6 ve 9 temel yağ asitlerini içinde barındıran, yoğun besleyici, parlaklık kazandırma özelliğine sahip hafif dokulu bir yağdır.
Üzüm Çekirdeği Yağı: Besleyici özelliklerinin yanı sıra, temel yağ asitlerince zengin, dünyanın en etkili antioksidanlarından biridir.
 
Loreal Mythic Oil Kullanımı
Saç kurutulmadan  önce, özenle yıpranmış matlaşmış saçı parlatmak ve canlandırmak için  Mythic Oil yağı saçın çeşitli bölümlerine uygulayın. Fönle saçı kurutun.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 84.00TL
  • KDV Dahil: 84.00TL

Seçenekler: