Loreal Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Serum 10x6ml

Loreal Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Serum 10x6ml

Seyrelen saçlar için ileri çift etkili besleyici saç bakım programıdır. Omega-6 besin kompleksiyle yoğunlaştırılmıştır. Saçları kökten uca nemlendirir, korur. İncelen saçlarda etkinliği klinik olarak kanıtlanmış eşsiz bileşen Aminexil ile zenginleştirilmiştir. Saç seyrelmesi ile savaştığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Dolgun, sağlıklı saçlar yaratır. Saç telinin saç derisine daha güçlü tutunmasını sağlar. Saç köklerini uyarır. 

Aminexil Advanced Teknolojisi

Kolajen saç kökünün etrafında birikip sertleşerek saç kökünün saç derisine tutunmasını engeller. L’Oreal araştırma patentli Aminexil kolajen sertleşmesine karşı mücadele etmek ve saç telinin saç derisine daha iyi tutunmasına destek olmak için tasarlanmıştır. Aminexil, ürünün %4.5'ini oluşturur.

Omega-6 Nutri Complex

Her saç hücresi gelişmek için gerekli besleyicilere ihtiyaç duyar. Gerekli yağ asidinin türevi olan Omega-6 Nutri Complex köklerdeki bu aktiviteyi uyarır ve saç telinin kökteki yapısını destekleyen lipidlere ve seramidlere nüfuz eder. Uyarılan saç kökleri saç teli yapılanmasını arttırır. Omega 6, ürünün % 0.1'ini oluşturur.

Aminexil'in gücü maximum'a ulaştı. Kullanıcıların %87'si saç telinin sağlıklı bir şekilde uzadığını gözlemlediler. Kullanıcıların %90'ı saç telinin güçlendiğini gözlemlediler. Sonuç: Saç dökülmesi azalır. Aminexil’in etkinliği, klinik ortamında saçı dökülen 130 denek üzerinde yapılan 6 haftalık uygulamayla kanıtlanmıştır. 

Uygulama: Kuru veya şampuanlanmış, nemi alınmış saça uygulayın. Bir tüpün tamamını düz hatlar halinde saç derisine uygulayın. Mikro dolaşımı canlandırmak için parmak uçlarınızla dairesel hareketler yaparak saç derisine 1 dakika masaj yapın. Durulamaya gerek yoktur.

Yoğun Kür: Birbirini izleyen 6 hafta boyunca günde 1 ampül.

Bakım Kürü: Birbirini izleyen 8 hafta boyunca haftada en az 3 ampül.

Kürü senede iki defa, saç dökülmesinin arttığı bahar ve sonbahar dönemlerinde 6 dan 8 haftaya kadar uygulayınız.


Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 118.00TL
  • KDV Dahil: 118.00TL

Seçenekler: