Loreal Dia Light Saç Boyası 5.66 Şarap Kızılı 50 ml

-40% Loreal Dia Light Saç Boyası 5.66 Şarap Kızılı 50 ml

Dialight saç boyası, asit bazlı ton üstüne ton boyalı veya hassas saçlar için amonyaksız renklendiricidir. Işık saçan yansımalar, üstün parlaklık, hassas saçlarda bile bütünleşen renkler yaratır. Tüm saçta homojen renk sonuçları, asit bazlı teknoloji ile saç yüzeyini yeniden yapılandıran eşsiz formül ve yoğun saç bakım etkisi ile doğal saç dokunuşuna sahip renklendirilmiş saçlara sahip olursunuz.

Saç rengini canlandırmak ve rötuşlar için idealdir. Saçın doğal bazını bozmadan röfleleri nötralize etmek ya da röflelere renk yüklemek için, saç boy ve uçlarındaki renk koyulaştırma servisleri için, renk canlandırma ve eşleştirme servisleri için, matlaşmış saça eşsiz doğal bir parlaklık kazandırmak için, Kalıcı şekillendirme servisinin yapıldığı gün saça parlaklık kazandırmak ya da saçı boyamak için kullanılabilir.

Renklendirme sırasında ürün karışımı sırasında alkalin etkin maddesi nötralize olur. Saç kesidi, asit pH'ı ile su bazlı bir ortamda şişer. Renklendirici pigmentler saç teline nüfuz eder ve burada sabitlenir. Dialight renk pigmentleri, saç kesitinde mevcut bulunan diğer renklendiriciler ile uyum sağlarlar. Renklendirme Sonrasında saç yüzeyi pürüzsüzleşir ve yeniden yapılandırılır. Saçlar bütün bir mükemmel parlaklık etkisi kazanır. Saçlarda yoğun bakım etkisi bırakır. Saçlar doğal saç dokunuşuna kavuşur.


Loreal Dialight Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Hazırlanması:

Uygun tek kullanımlık eldiven kullanın. Yalnızca önerilen Loreal Diaktivatör oksidanlarla yani 6 vol. (%1.8), 9 vol. (%2.7) ve maksimum 15 vol. (%4.5) ile kullanın. 15 vol.'den (%4.5) daha yüksek bir hidrojen peroksit kesinlikle kullanmayın. Yalnızca belirtilen oranlarla kullanın. 

1 Tüp 50 ml Dialight Saç Boyası + 75 ml Loreal Diaktivatör 

İstenilen sonuca göre 6 vol. (%1.8), 9 vol. (%2.7) veya 15 vol. (%4.5) ekleyin, ihtiyaca göre karışımın miktarı arttırılabilir veya azaltılabilir (örneğin yarım doz hazırlamak için)


Uygulama:

Uygun tek kullanımlık eldiven kullanın, metal aletler kullanmayın. Bir şişe veya fırça yardımıyla kuru ve yıkanmamış saça karışımı uygulayınız.

Röfle serisi ile aynı günde uygulama yapıyorsanız havluyla kurulanmış saça uygulayın. Bekleme süresi 20 dakikadır. Nazikçe emülsiyon yaptıktan sonra, iyice durulayıp uygun şampuanı uygulayın.


Teknik uygulamalar:

Doğal baz rengini açmadan soluk röfleleri tonlamak için:

İstenen sonuç ve saçın hassasiyetine göre bekleme süresi: 5-10 dakikadır. Röfle makyajı ile röflelerde istenilen tonu kolayca yakalayabilirsiniz.

50 ml (bir tüp) seçilen Dialight + 75 ml (6 vol) Diaktivatör karışımını hazırlayın. Kuru saçta röfle ve tutamlar üzerine bir  fırça yardımı ile karışımı uygulayın. Saçın hassaslık derecesine göre 5-10 dakika bekleyebilirsiniz. Emülsiyon yapın, durulayın ve renklendirme sonrası şampuan ile saçı şampuanlayın.

Röfleler mükemmel yumuşaklık ve parlaklık kazanır. Milkshake tonlarını (9.01, 9.02, 9.03) diğer tonlar ile karıştırmayınız. Sadece 5 dakikada röfle makyajı, sadece 10 dakikada gloss fön servisi gerçekleştirebilirsiniz.


Saç rengini homojen hale getirmek için soluk boyları ve uçları koyulaştırmak veya tonunu yenilemek için:

Ön renklendirme veya renk eşleme teknikleri yerine uygulanabilir. Bekleme süresi 20 dakikadır. Gloss Fön ile saçlarda mükemmel parlaklık etkisini yakalayabilirsiniz.

50 ml (bir tüp) Dialight Clear + 50 ml 75 ml Diaktivatör karışımını hazırlayın. 


Hafif parlaklık için:

6 vol Diaktivatör kullanın. Güçlü bir sonuç için: 9 vol Diaktivatör kullanın. Doğal saçlar için: 15 vol Diaktivatör kullanın. Bir fırça yardımı ile saç diplerine, boylara ve uçlara karışımı uygulayın. Kuru saça uygulanır. Bekleme süresi: 10 dakikadır. Emülsiyon yapın, durulayın ve renklendirme sonrası şampuan ile saçı şampuanlayın.

Saçların doğal rengini parlatabilir ya da saçlarda doğal yansımalar yakalayabilirsiniz. İstenilen parlaklık seviyesine göre bekleme süresi 10-30 dakika arasında değişir.


Boy ve uçlar için renk eşleme tekniği:

İstenen kalıcı saç boyasını saç diplerine uygulayın. Kalıcı boyanın bekleme süresinin bitimine 20 dakika kala uygun Dialight rengini boy ve uçlara çekin. Doğal saçta gloss etkisi (parlaklık) yaratmak için: Bekleme süresi: 20-30 dakikadır.


Saçlara perma veya kalıcı düzleştirici servisi yapıldığı günde saçı renklendirmek veya parlaklık eklemek için:  

Sadece Diaktivatör 6 vol (%1.8) veya 9 vol (%2.7) ile kullanılabilir. Bekleme süresi: 10 dakikadır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 55.00TL
  • 33.00TL
  • KDV Dahil: 33.00TL

Seçenekler: