Loreal Blond Studio Platinium Plus Saç Açıcı Hamur 500 gr

-28% Loreal Blond Studio Platinium Plus Saç Açıcı Hamur 500 gr
Blond Studio sisteminde Nutricéride ve beyaz balmumu içeren açıcı hamur formüllü saç telini koruyan lipitler ve Blond Studio oksidan krem ile sinerji oluşturur. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar. Blond Studio komple ya da kısmi açma işlemlerinde, balyaj ve röflelerde kullanılır. 7 tona kadar kadar açıcılık sağlar.
 
Loreal Blond Studio Krem Açıcı Kullanımı:
 
Karışım Hazırlama:

En fazla 40 vol. (%12) Loreal Blond Studio oksidan kremle kullanınız. Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Metal olmayan bir kabın içerisinde gerekli açıcı miktarını ölçünüz. Özel Blond Studio oksidan kremi gerekli açıcı miktarda (1:1 den 1:3'ekadar karışım oranlarından) azar azar karışıma ekleyiniz. Kremsi, yumuşak, homojen ve parlak bir doku elde edene kadar bir spatula yada fırça yardımıyla karıştırınız.
 
Uygulamalar:

Komple Saç Açma: 20 vol veya 30 vol oksidan (%6 veya %9) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.
 
Örneğin: 40 gr Blond Studio + 40-120 ml arası Blond Studio oksidan 

Bekleme Süresi 30-50 dk. Komple Uygulama için ısı kullanmayınız. Saçı açık bırakınız. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.

Röfle: 20 vol veya 30 Vol oksidan (%6 veya %9) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.

Örneğin: 40 gr Blond Studio + 40-120 ml arası Blond Studio oksidan 

Saçı sarmayınız ve açık bırakınız. İstenilen sonuca göre karışım oranı ve bekleme süresini belirleyiniz. Max bekleme süresi 50 dk. Isı uygulamayınız. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.

Balyaj: 30 veya 40 Vol. Oksidan (%6 %9 veya %12) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.
 
Örneğin: 40 gr Blond Studio + 40-120 ml arası Blond Studio oksidan 

İstenilen sonuca göre karışım oranı ve bekleme süresi belirleyiniz. Açık balyajlarda ısı tutabilirsiniz. Maksimum bekleme süresi 50 dk. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.
 
Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Metal (maşa. tarak v.b) gereçler kullanmayınız. 

Uyarılar:

Saçların açılması dışında, kaş ve kirpik gibi herhangi bir kullanım için uygulanmamalıdır. Gözlerle temastan kaçınınız, temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Kontakt lens kullanıyorsanız uygulamadan önce lenslerinizi çıkarınız. Bekleme süresi boyunca saçlarınızı yüzünüzden uzak tutunuz. Yoğun karıncalanma hissi, kabarma, saç derisinde yanma veya nefes alma güçlüğü halinde, hemen ılık su ile durulayınız. Yeni bir saç açma işlemi yapmadan bir doktora başvurunuz. Bekleme süresine uyunuz, sonra saçları ılık su ile iyice durulayınız. Çok ince, hassaslaşmış veya  defrize olmuş saçlarda kullanmayınız. Eğer saçlar kına ve ya kadameli bir boya ile boyanmış ise ürünü uygulamayınız. Kutuyu iyice kapanmış olarak kuru ve havadan bir yerde saklayınız.

Profesyonel kullanım içindir. 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 200.00TL
  • 145.00TL
  • KDV Dahil: 145.00TL

Seçenekler: