Loreal Majirel Saç Boyası 3 Koyu Kahve 50 ml

-13% Loreal Majirel Saç Boyası 3 Koyu Kahve 50 ml

Loreal Majirel saç boyası çift etkili oksidasyon krem boyadır. Eşsiz renk bağları saç teline kalıcı ve akmayan bir renk yükler. İçeriğindeki Ionène G ve Incell molekülleri sayesinde her renklendirme işlemi sonrasında saç teli daha da güçlenir ve korunur. Uzun süre kalıcı, parlak ve canlı renkler oluşturur. Mükemmel beyaz kapatır.

Loreal Majirel Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Hazırlama:

Karışım Oranı: 1 tüp 50 ml Majirel saç boyası + 75 ml Loreal oksidan krem

Loreal 20 Vol. oksidan, beyaz kapama, 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak, Loreal 30 Vol oksidan, saçı 2-3 tona kadar açmak, Loreal 40 Vol. oksidan saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için kullanılmalıdır.

Ürün kutusu içerisinde sadece 1 tüp boya ve kullanım kılavuzu vardır. Karışımı hazırlamak için gerekli oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir. Majirel saç boyası ile kullanılan Loreal oksidan tek boy 1000 ml olarak üretilmektedir.

Tek kullanımlık eldivenler giyiniz. Tavsiye edilen oksidanlar ile maksimum 30 vol ile kullanınız. Belirtilmiş oranlara dikkat ediniz. Boyama ekipmanı olarak metalik malzemeler kullanmayınız. Karışım shaker veya bir kap içerisinde hazırlanabilir. Yoğun bir krem elde edene kadar karıştırınız.

Uygulama ve Durulama:

Yıkanmamış kuru saçlara fırça yardımı ile sürün. Uygulamaya köklerden başlayın. Toplam bekleme süresi 35 dakikadır. Dipleri boyadıktan sonra kalan karışıma azar azar 5 ml kadar ılık su ilave ederek saç ve boy uçlarına uygulanabilir. Saç renginde dipler ile saç uçları arasında çok az bir renk tonu farkı var ise rengin iyi tutması için beklenen sürenin bitimine 5 dakika kala diplerdeki boyayı saç uçlarına doğru çekin. Saç renginde dipler ile saç uçlarında renk tonu farkı var ise 20 dakika sonra diplerdeki boyayı saç uçlarına doğru yayın ve 15 dakika bekleyin. Saç renginde dipler ile saç uçları arasında çok fark var ise bekletmeden boyayı uçlara çekin.

Bekleme süresinin sonunda saçlara masaj yaparak yediriniz. Su berrak akana kadar durulayınız. Boyalı saçlar için özel şampuanlar kullanın.

Teknik Uygulamalar: 

Beyazları Kapatma:

%0 ila %50 oranında beyaz saç var ise dilediğiniz rengi uygulayabilirsiniz. %50 ila %100 oaranında beyaz saç var ise 1/2 dilediğiniz renk 1/2 ana bir renk veya doreli ana renk (.3) Majirel aynı ton ve oksidan krem 20 vol (%6) karıştırınız. Soğuk nüansları (.1 , .2 , .7) ana renkler ile karıştırınız.

Sıcak nüansaları (.3 , .4 , .5 , .6) doreli ana renk ile karıştırınız.

İlk boyama ya da diplerin çok uzamış olması:

Saçları boyamadan uçlarından başlayın. 15 dakika bekleyin. Daha sonra diplere uygulayın.

Çok açık renk saç boyları ve uçları ya da boyayı tutmayacak kadar hassas saçlar:

Saç boyları ve uçlarda istenen renk ile saçın rengi arasında  2 ila 3 ton fark var ise kullanılan ürün miktarını arttırın. Köklere seçilen bir nüans boyayı uygulayın kalan karışıma 2 ila 6 cm kadar, aynı veya koyu bir tonda sıcak bir majirel nüansı ve çok az miktarda sıcak su ekleyin. Saç boyları ve saç uçlarına uygulayın 35 dakika bekleyin. Renk farkı 3 ton üzerinde  ise ön boyama yapılması tavsiye edilir.

Çok koyu ya da çok boyanmış saç boyları ya da saç uçları:

Renk farkını yada uygunsuz bir yansımayı silmek için; saç boyları ve uçlarında, istenen renk ile saçın rengi arasında 1 tona kadar fark var ise Loreal Efassor ile su karışımı kullanarak rengi açınız. Daha koyu rengi silmek ve daha açık bir renk uygulamak için; saç boyları ve uçlarında istenen renk ile 1 den fazla ton farkı var ise oksidan krem 20 vol (%6)  veya 30 vol (%9) u Loreal Efassor ile karıştırılarak saçtan boya çıkarma işlemini tamamlayınız.

Ürünü kullanmadan önce kutu içerisindeki kullanım kılavuzunu okuyunuz.Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

0 (212) 293 22 91

WhatsApp Sipariş

0 535 208 50 00

  • 40.00TL
  • 34.90TL
  • KDV Dahil: 34.90TL

Seçenekler: