Loreal Majirel Mix Saç Boyası Mor 50 ml

-10% Loreal Majirel Mix Saç Boyası Mor 50 ml

Majirel Mix, yansımaları güçlendirmek ya da hatalı yansımaları silmek için kullanılan Majirel ve Majirouge saç boyalarıyla karıştırılmak üzere geliştirilen 6 saf yoğun renkten oluşur. Sınırsız renkte yaratıcılık ve ultra kişiselleşen yansımalar sağlar. Ionene G ve Incell teknolojileri sayesinde saç teli tamamen korunur. 

Majirel Mix saç boyasının krem dokusundaki nötralize edici ve güçlendirici ajanlar, daha sıcak yada soğuk yansımalar elde edebilmek ve tam anlamıyla kişiye özel renkler yaratabilmek için Majirel ve Majirouge saç boyasının tüm renklerini güçlendirir veya nötralize ederler.


Majirel Mix Serisi

Nötralize Edici Soğuk Yansımalar: Mavi, Yeşil, Mor

Güçlendirici Sıcak Yansımalar: Bakır, Kırmızı, Sarı


Loreal Majirel Mix Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Hazırlama:

1/4 Tüp Majirel Mix Saç Boyası + 1 Tüp Majirel Saç Boyası + 75 ml Loreal Oksidan 20 vol. ve ya 30 vol.

Loreal 20 vol. oksidan, beyaz kapatma, 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak, Loreal 30 vol oksidan, saçı 2-3 tona kadar açmak, Loreal 40 vol. oksidan saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için kullanılmalıdır.

Ürün kutusu içerisinde sadece 1 tüp boya ve kullanım kılavuzu vardır. Karışımı hazırlamak için gerekli oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir. Majirel Mix saç boyası ile kullanılan Loreal oksidan tek boy 1000 ml olarak üretilmektedir.

Tek kullanımlık eldivenler giyiniz. Tavsiye edilen oksidanlar ile maksimum 30 vol ile kullanınız. Belirtilmiş oranlara dikkat ediniz. Boyama ekipmanı olarak metalik malzemeler kullanmayınız. Karışım shaker veya bir kap içerisinde hazırlanabilir. Yoğun bir krem elde edene kadar karıştırınız.

Uygulama ve Durulama:

Yıkanmamış kuru saçlara fırça yardımı ile sürün. Uygulamaya köklerden başlayın. Toplam bekleme süresi 35 dakikadır. Dipleri boyadıktan sonra kalan karışıma azar azar 5 ml kadar ılık su ilave ederek saç ve boy uçlarına uygulanabilir. 

Saç renginde dipler ile saç uçları arasında çok az bir renk tonu farkı var ise rengin iyi tutması için beklenen sürenin bitimine 5 dakika kala diplerdeki boyayı saç uçlarına doğru çekin. Saç renginde dipler ile saç uçlarında renk tonu farkı var ise 20 dakika sonra diplerdeki boyayı saç uçlarına doğru yayın ve 15 dakika bekleyin. Saç renginde dipler ile saç uçları arasında çok fark var ise bekletmeden boyayı uçlara çekin. 

Majirel mix saç boyasının ilk kullanımı sırasında karışımı hemen boy ve uçlara çekin.

Beyaz Kapatma: Majirel Mix saç boyası ile yapılan Majirel ve Majirouge karışımları beyaz saçları mükemmel kapatır.

Majirel Mix güçlendirici sıcak yansımalarla %0-%50 arası beyaz varsa 1/4 tüp ekleyin, %50-%100 arası beyazlarda 1/2 tüpe kadar çıkabilirsiniz.

Majirel Mix nötralize ddici soğuk yansımalarla %0-%50 arası beyaz varsa 1/4 tüp ekleyin, %50-%100 arası beyazlarda saç diplerine istenen rengi destek Majirel ana renkle karıştırarak uygulayın. Saç boy ve uçlarına istenen rengi 1/4 Majirel Mix soğuk yansıma rengiyle karıştırarak uygulayın.

%30 ve üzeri beyazı olan saçlarda Majirel Mix saç boyasının sadece uçlara çekileceği anlarda kullanılması önerilir.

Ürünü kullanmadan önce kutu içerisindeki kullanım kılavuzunu okuyunuz.z.

Sıcak nüansaları (.3 , .4 , .5 , .6) doreli ana renk ile karıştırınız.

İlk boyama ya da diplerin çok uzamış olması:

Saçları boyamadan uçlarından başlayın. 15 dakika bekleyin. Daha sonra diplere uygulayın.

Çok açık renk saç boyları ve uçları ya da boyayı tutmayacak kadar hassas saçlar:

Saç boyları ve uçlarda istenen renk ile saçın rengi arasında  2 ila 3 ton fark var ise kullanılan ürün miktarını arttırın. Köklere seçilen bir nüans boyayı uygulayın kalan karışıma 2 ila 6 cm kadar, aynı veya koyu bir tonda sıcak bir majirel nüansı ve çok az miktarda sıcak su ekleyin. Saç boyları ve saç uçlarına uygulayın 35 dakika bekleyin. Renk farkı 3 ton üzerinde  ise ön boyama yapılması tavsiye edilir.

Çok koyu ya da çok boyanmış saç boyları ya da saç uçları:

Renk farkını yada uygunsuz bir yansımayı silmek için; saç boyları ve uçlarında, istenen renk ile saçın rengi arasında 1 tona kadar fark var ise Loreal Efassor ile su karışımı kullanarak rengi açınız. Daha koyu rengi silmek ve daha açık bir renk uygulamak için; saç boyları ve uçlarında istenen renk ile 1 den fazla ton farkı var ise oksidan krem 20 vol (%6)  veya 30 vol (%9) u Loreal Efassor ile karıştırılarak saçtan boya çıkarma işlemini tamamlayınız.

Ürünü kullanmadan önce kutu içerisindeki kullanım kılavuzunu okuyunuz.Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 50.00TL
  • 44.90TL
  • KDV Dahil: 44.90TL

Seçenekler: