Loreal Majirel High Lift Saç Boyası Ash+ (Majiblond 911) 50 ml

-20% Loreal Majirel High Lift Saç Boyası Ash+ (Majiblond 911) 50 ml

Loreal Majirel High Lift açıcı özellikli saç boyasıdır. Ionène G + Incell içeren yoğun krem boyadır. Doğal saçlarda 4 tona kadar açıcılık sağlar. En fazla 6 tonundaki saçlar için kullanılması tavsiye edilir. Eşsiz bakım yapan Ionène G + Incell bakım molekülleri, saçın yüzeyi ve kalbine işleyerek gerek olan alanları doldurur.

30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,

40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.

Karışımı hazırlamak için metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Uygulayacağınız işleme uygun oksidanı seçin. 1 tüp boyayı, 2 katı oranında oksidan krem ile karıştırın. 50 ml boya için 100 ml oksidan kullanın. Boya ve oksidanı pürüzsüz bir doku elde edinceye kadar karıştırın.

Dip Boyama: Karışımı yıkanmamış kuru saç diplerine eşit oranda uygulayın. Kontrollü olarak 35-50 dakika saçta bekletin. Temiz bir su akıncaya kadar ılık ve bol suyla saçı durulayın.

Doğal Saçı Boyama ve Renk Değiştirme: Yıkanmamış ve kuru saçların boy ve uçlarına boyayı sürerek uygulamaya başlayın. 15 dakika bekledikten sonra saç diplerine boyayı uygulayıp 50 dakika daha bekletin. Saçı yıkamadan önce masaj yaparak saç dipleri ve boylarındaki boyanın karışmasını sağlayın. Temiz bir su akıncaya kadar ılık ve bol suyla saçı durulayın.

Profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmıştır. Kutu içerisinde sadece 1 tüp boya vardır. Karışımı hazırlamak için ihtiyacınız olan oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 50.00TL
  • 39.90TL
  • KDV Dahil: 39.90TL

Seçenekler: