Loreal İnoa Supreme Saç Boyası 9.32 Sarı Dore İrize 60 g

-40% Loreal İnoa Supreme Saç Boyası 9.32 Sarı Dore İrize 60 g

İnoa Supreme, inatçı beyazlar için üstün etkili amonyaksız saç boyasıdır. Saçlarda zamanla birlikte ilk beyazlar belirmeye başlar, saçlar da daha kırılgan ve hacimsiz bir hal alır. Beyazları kapatmak için saç boyansa da eski ışıltılı, hacim dolu halini bir türlü yakalayamaz. İnatçı beyazlar ortaya çıkar. Saç teli incelir, hacmini kaybeder. Saç derisi daha kuru bir hal alır. Loreal Professionel yüzyılın buluşu İnoa saç boyasının eşsiz teknolojisini geliştirerek inatçı beyazlara  ve tüm bu etkilere karşı devrim niteliğindeki İnoa Supreme saç boyasını geliştirdi.

İnoa Supreme çifte yansıma ve muhteşem kapama sağlar. Ana renk ton karışımı yapmanıza gerek yoktur. Daha yoğun saçlar için muhteşem doku veren etki ve optimum saç derisi konforu sağlar. 6 hafta boyunca yoğun nemlendirici, besleyici etkiye sahiptir. %70 ile %100 arasındaki beyaz saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Amonyak içermeyen, anti-aging saç boyası. Renk karışımına gerek duyulmadan 30 dakikada mükemmel kapama sağlar. Cilt tonuyla uyumlu çifte yansıma ve muhteşem kapama sonucu verir.

ODS2 Densilum G yağ iletim teknolojisiyle Yağ içeriğinin gücünü kullanıp en az seviyede alkalin etken maddesiyle maksimum renklendirme gücü sağlayan yepyeni bir teknolojiye sahiptir.

İnoa Supreme Densilium G kompleksi saça doku verir. 


Loreal İnoa Supreme Saç Boyası Kullanımı:

İnoa Supreme saç boyası uygulamasını gerçekleştirmek için 2 ürün karıştırılmalıdır.

60 ml 1 Tüp İnoa Supreme saç boyası + 60 ml Loreal İnoa oksidan 10 vol, 20 vol veya 30 vol

2 tona kadar açmak için 20 vol, 3 tona kadar açmak için 30 vol oksidan kullanılmalıdır. Yalnızca belirtilen oranda ve max 30 vol oksidan kullanılmalıdır.

Fırçayla pürüzsüz bir görüntü elde edinceye kadar metal olmayan bir kapta ürün karıştırılmalıdır. Uygun tek kullanımlık eldiven kullanılmalıdır.

Diplerin tamamına ve eğer gerekiyorsa dipten uca karışımı tüm saça uygulayın.​ Kremsi dokusu sayesinde ürün saçı kolayca kavrar. Bekleme süresi 35 dk'dır.

Bekleme süresinin ardından birkaç dakika hafifçe boyayı saça yedirin. Biraz su ekleyerek emülsiyon yapın ve bol su ile su berraklaşana kadar durulayın. Dilerseniz boyalı saçlar için özel şampuan Loreal İnoa Post'u iki kez uygulayarak işlemi bitirin.

Hiçbir boy ve uç boyama tekniği için su eklemeyin. Renk değişikliği için hemen boy ve uçlara çekin. Orta derecede renk solmalarında bekleme süresinin yarısında boy ve uçlara çekin. Hafif renk solması durumunda bekleme süresinin 5 dakikasında boy ve uçlara çekin. 

Ürünün kullanmadan önce kutunun içinde bulunan kullanım kılavuzunu okuyunuz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 60.00TL
  • 36.00TL
  • KDV Dahil: 36.00TL

Seçenekler: