Loreal İnoa Saç Boyası 5.8 Açık Kestane Mokka 60 g

-20% Loreal İnoa Saç Boyası 5.8 Açık Kestane Mokka 60 g

Loreal İnoa, ileri teknoloji yağ iletim sistemi ile saç telinin doğal lipit ve amino asit seviyesini ve saçın doğal koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur. Saç derisine yumuşak bir his kazandırır, saçlar pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşur. Amonyaksızdır, kokusuzdur, saçınız boyanırken baş derisi rahatsızlık hissi oluşmaz. Eşsiz bir teknoloji olan yağ bazlı ODS2 yağ iletim sistemi ile renklendirme sisteminin etkisini arttırır ve saç telinin koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur.  Kesin ve belirgin, canlı ve ışıltılı renkler yaratır. Dipten uca renk bütünlüğü sağlanır. Beyaz saçı %100’e kadar kapatır. Sonuçlar parlak ve uzun sürelidir. Loreal laborotuvarlarında yapılan teste göre 9 uygulamadan sonra bile saçlar doğal yumuşaklığını korur.

Ürün içerisinde 1 tüp İnoa saç boyası ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. İnoa saç boyası ile birlikte boya karışımı hazırlamakta kullanılan Loreal İnoa oksidanı ayrıca satın alınmalıdır. İnoa oksidan tek boy ve 1000 ml olarak üretilmektedir. 

Loreal İnoa Saç Boyası Kullanımı:

İnoa saç boyası uygulamasını gerçekleştirmek için 2 ürün karıştırılmalıdır.

60 ml 1 Tüp İnoa saç boyası + 60 ml Loreal İnoa oksidan (10 vol, 20 vol veya 30 vol)

Beyaz saçları kapatmak için veya 2 tona kadar açmak için 20 vol, 3 tona kadar açmak için 30 vol oksidan kullanılmalıdır.

Yalnızca belirtilen oranda ve maksimum 30 vol oksidan kullanılmalıdır.

Fırçayla pürüzsüz bir görüntü elde edinceye kadar metal olmayan bir kapta ürün karıştırılmalıdır. Uygun tek kullanımlık eldiven kullanılmalıdır.

Diplerin tamamına ve eğer gerekiyorsa dipten uca karışımı tüm saça uygulayın.​ Kremsi dokusu sayesinde ürün saçı kolayca kavrar. Bekleme süresi 35 dk'dır.

Bekleme süresinin ardından birkaç dakika hafifçe boyayı saça yedirin. Biraz su ekleyerek emülsiyon yapın ve bol su ile su berraklaşana kadar durulayın. Dilerseniz boyalı saçlar için özel şampuan Loreal İnoa Post'u iki kez uygulayarak işlemi bitirin.

Beyaz Kapatma:

%70’e kadar beyaz saçlarda seçilen tonu uygulayın ve 35 dk. bekleyin. %70 ile %100 arası beyaz saçlarda 1/2 tüp seçilen ton ile 1/2 tüp aynı numaradaki ana rengi karıştırın, uygulayın ve 35 dk. bekleyin. Köklere beyaz kapama tekniği uygulandığında boy ve uçlara seçilen ton çekilebilir.

Saç Boy ve Uçlarını Boyama Teknikleri:

Hiçbir boy ve uç boyama tekniği için su eklemeyin. Renk değişikliği için hemen boy ve uçlara çekin. Orta derecede renk solmalarında bekleme süresinin yarısında boy ve uçlara çekin. Hafif renk solması durumunda bekleme süresinin 5 dakikasında boy ve uçlara çekin. 

Rubilane ve DMS ile Geliştirilmiş İnoa Kızılları:

İlk uygulamada İnoa kızıllarının saç boy ve uçlarının solmasına bakılmaksızın boy ve uçlara çekilmesi tavsiye edilir. Rubilane ve DMS ile geliştirilmiş İnoa kızılları ile beyazları ana renklerden destek alarak kapatabilir.

Dikkat!

Ürünün kullanmadan önce kutunun içinde bulunan kullanma kılavuzunu mutlaka okuyunuz.

Satın aldığınız boya profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmıştır. Profesyonel boyalar sadece saç boyamak için tasarlanmıştır. Kirpik, kaş, sakal, bıyık gibi farklı kullanımlar için uygun değildir. Karışımı hazırlamak ve uygulamak için metal olmayan ürünleri tercih edin. Tüm boyama işlemlerini yıkanmamış, kuru saça uygulayın. Uygulama boyunca tek kullanımlık koruyucu eldiven ve boyanın etrafa dağılmasını engellemek için koruyucu önlük kullanın. Saç rengi, boyanın saçta kalma süresiyle doğrudan etkilidir, bekleme süresini aşmayın. 

Saç boyaları nadiren alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu gibi durumları engellemek için duyarlılık testi yapın. Ufak miktar karışımı, kulak arkası veya dirsek içini temizleyip kuruladıktan sonra sürün. 48 saat boyunca gözlemleyin. Alerjik reaksiyon gözlenirse boyayı kesinlikle uygulamayın. Hassas ve irite olmuş saç derisinde veya patolojik rahatsızlıklar (egzama, sedef gibi) sonucu hasar görmüş saç derisine uygulamayın. 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 50.00TL
  • 39.90TL
  • KDV Dahil: 39.90TL

Seçenekler: