Loreal Homme Cover 5 Erkek Saç Boyası No:6 Koyu Kumral 3x50 ml

-41% Loreal Homme Cover 5 Erkek Saç Boyası No:6 Koyu Kumral 3x50 ml
Loreal Cover 5 beyaz saçlarını belli belirsiz, doğala uygun olarak gizlemek isteyen erkekler için ideal saç boyasıdır. Saçlarda radikal ve çarpıcı bir değişiklik yapmaz. Loreal Cover 5 amonyak içermez, kokusuz ve jel yapıdadır. Chrono Blend teknolojisi ile saçta istenmeyen sararma ve küllü tonların oluşumunu engeller. Saçta %50'ye kadar beyazları gizler.

Ne çok sıcak ne de çok küllü sonuçlar yaratmamak için gelişi güzel seçilen ve karıştırılan renk pigmentlerinin dengeli karışımıdır. Bu yüzden nötr ve doğala uygun sonuçlar yaratır. Loreal Cover 5 Incell içerdiğinden saç teline mükemmel uyum sağlar. Beyaz saçların görünümü azaltır ve saçlardaki doğal yansıma korunur. Değişim belli belirsizdir ve tamamıyla kişinin doğal saç rengiyle uyumludur. Etki süresi 5 dakikadır. Saçlar tazelenmiş bir görünüm alır ve sonuç 5 hafta kalıcıdır.

Loreal Cover 5 renkleri en koyudan en açığa göre 2'den 7'ye kadar sıralanmıştır. Saçlarınızın doğal rengine göre numara seçimi yapılmalıdır. Loreal Professionnel tarafından tavsiye edilen 20 vol (%6) oksidan kremle eşit oranda karıştırarak kullanılır, tek başına kullanılmaz. Loreal oksidan krem 20 vol 1000 ml  olarak çok kullanımlık tek boy üretilmektedir. 

Loreal Homme Cover 5 Saç Boyası Kullanımı:

Karışım Oranı:

1 Tüp 50 ml Loreal Homme Cover 5 Saç Boyası + 50 ml Loreal Oksidan 20 Vol.

1 şişe boya ile 2 kez uygulama yapılabilir. Kısa saçlarda 1 tüp Cover 5 saç boyasının yarısını (25 ml) kullanabilirsiniz. Açılan tüpte kalan saç boyasını sonraki kullanıma kadar serin yerde saklayabilirsiniz. Kısa saçlarda bir kutu Loreal Cover 5 (3 şişe * 50 ml) ile 6 uygulama yapılabilir.

Uygulama ve Durulama:

Kuru, yıkanmamış saça uygulayın.Tek kullanımlık eldivenler kullanınız. Sadece belirtilen karışım oranlarını uygulayınız. Metalik malzemeler kullanmayınız. Kremsi bir jel elde edene kadar karıştırın. Şampuanlama sırasında karışımı uygulayınız.

İlk uygulama: Karışımı dip, boy ve uçlara uygulayınız. 5 dakika bekleyiniz. Bekleme süresi sonunda, nazikçe emülsiyon yapınız. Saçları tamamen durulayınız, şampuanla işlemi bitiriniz. 5 dakika bekleme süresini aşmayınız, aksi tadirde sonuç beklediğinizden koyu çıkabilir. Sadece 2 numarada daha yoğun bir sonuç almak için 10 dakika bekleyiniz. 

Sonraki uygulamalar: Uzun saçlar için, ürünü öncelikle diplere daha sonra uçlara yoğun olarak uygulayınız. Ürünü sürmeye başladığınız andan itibaren 5 dakika bekleyiniz.

Metal gereçler kullanmayınız. (tarak, pens... gibi). Saç renklendiricileri nadir olarak alerjik reaksiyona sabep olabilir. Alerji testi yapınız. Ürünün hazırlanması, uygulanması ve durulanması sırasında tek kullanımlık eldivenler kullanınız. Ürünün gözle ve ciltle temasından kaçınınız. Kaş ve kirpiklerin renklendirilmesinde kullanmayınız. Bu bölgelerde kullanıldığında körlüğe neden olabilir. Ürün gözle temas ederse hemen bol suyla tamamen durulayınız. Uygulama sonrasında saçınızı iyice durulayınız. Kınalı saçlar ve kalıcı saç boyası ile boyanmış saçlar üzerinde kullanmayınız. Çocukların erişemiyecekleri bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların saçlarında kullanmayınız.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Telefonla Sipariş

(0507) 098 91 66

WhatsApp Sipariş

0(539) 775 50 50

  • 200.00TL
  • 118.00TL
  • KDV Dahil: 118.00TL

Seçenekler: