• Marka Arama
    Hızlı Marka Arama
  • Hızlı Arama
    Hızlı Ürün Arama

Loreal Platinium Plus Saç Açıcı Krem 500 gr

Loreal Platinium Plus Saç Açıcı Krem 500 gr

Loreal Professionnel
107,90 TL
İndirimli 107,90 TL
102,51 TL (%5.00 havale indirimi)
Kategori: Saç Açıcı
Fiyat: 91,44 TL + KDV
Adet:

Loreal Platinium Plus Hamur Saç Açıcı:

Platinium Plus sisteminde Nutricéride ve beyaz balmumu içeren açıcı hamur formüllü saç telini koruyan lipitler ve besleyici oksidan krem ile sinerji oluşturur. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar. Platinium Plus komple ya da kısmi açma işlemlerinde, balyaj ve röflelerde kullanılır. 7 tona kadar kadar açıcılık sağlar.
 
Loreal Platinium Plus Krem Açıcı Kullanımı:
 
Karışım Hazırlama:

En fazla 40 vol. (%2512) Loreal Platinium besleyici oksidan kremle kullanınız. Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Metal olmayan bir kabın içerisinde gerekli açıcı miktarını ölçünüz. Özel besleyici oksidan kremi gerekli açıcı miktarda (1:1 den 1:3'ekadar karışım oranlarından) azar azar karışıma ekleyiniz. Kremsi, yumuşak, homojen ve parlak bir doku elde edene kadar bir spatula yada fırça yardımıyla karıştırınız.
 
Uygulamalar:

Komple Saç Açma: 20 vol veya 30 vol oksidan (%256 veya %259) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.
 
Örneğin: 40 gr Platinium Plus %2B 40-120 ml arası Platinium besleyici oksidan 

Bekleme Süresi30-50 dk. Komple Uygulama için ısı kullanmayınız. Saçı açık bırakınız. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.

Röfle: 20 vol veya 30 Vol oksidan (%256 veya %259) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.

Örneğin: 40 gr Platinium Plus %2B 40-120 ml arası Platinium besleyici oksidan 

Saçı sarmayınız ve açık bırakınız. İstenilen sonuca göre karışım oranı ve bekleme süresini belirleyiniz. Max bekleme süresi 50 dk. Isı uygulamayınız. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.

Balyaj: 30 veya 40 Vol. Oksidan (%256 %259 veya %2512) ile oranı 1:1’den 1:3’e kadar olacak şekilde istenilen yoğunluğa göre karıştırılır.
 
Örneğin: 40 gr Platinium Plus %2B 40-120 ml arası Platinium besleyici oksidan 

İstenilen sonuca göre karışım oranı ve bekleme süresi belirleyiniz. Açık balyajlarda ısı tutabilirsiniz. Maksimum bekleme süresi 50 dk. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayınız ve uygun şampuan ile yıkayınız.
 
Uygun tek kullanımlık eldiven giyiniz. Metal (maşa. tarak v.b) gereçler kullanmayınız. 

Uyarılar:

Saçların açılması dışında, kaş ve kirpik gibi herhangi bir kullanım için uygulanmamalıdır. Gözlerle temastan kaçınınız, temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Kontakt lens kullanıyorsanız uygulamadan önce lenslerinizi çıkarınız. Bekleme süresi boyunca saçlarınızı yüzünüzden uzak tutunuz. Yoğun karıncalanma hissi, kabarma, saç derisinde yanma veya nefes alma güçlüğü halinde, hemen ılık su ile durulayınız. Yeni bir saç açma işlemi yapmadan bir doktora başvurunuz. Bekleme süresine uyunuz, sonra saçları ılık su ile iyice durulayınız. Çok ince, hassaslaşmış veya  defrize olmuş saçlarda kullanmayınız. Eğer saçlar kına ve ya kadameli bir boya ile boyanmış ise ürünü uygulamayınız. Kutuyu iyice kapanmış olarak kuru ve havadan bir yerde saklayınız.

Profesyonel kullanım içindir. 

Ürün Miktarı:500 gr
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Bu ürünle birlikte alınması tavsiye edilen ürünler

Fiyat : 50,00 TL + KDV

59,00 TL Kdv Dahil

Fiyat : 50,00 TL + KDV

59,00 TL Kdv Dahil

Fiyat : 50,00 TL + KDV

59,00 TL Kdv Dahil

Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.