• Marka Arama
    Hızlı Marka Arama
  • Hızlı Arama
    Hızlı Ürün Arama

Loreal İnoa Saç Boyası 4.3 Kahve Dore

Loreal İnoa Saç Boyası 4.3 Kahve Dore

Loreal Professionnel
28,90 TL
İndirimli 28,90 TL
27,46 TL (%5.00 havale indirimi)
Kategori: Kadın Saç Boyası, İnoa Dore Saç Renkleri
Fiyat: 24,49 TL + KDV
Adet:
 
Loreal İnoa Saç Boyası

Loreal İnoa, ileri teknoloji yağ iletim sistemi ile saç telinin doğal lipit ve amino asit seviyesini ve saçın doğal koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur. Saç derisine yumuşak bir his kazandırır, saçlar pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşur. Amonyaksızdır, kokusuzdur, saçınız boyanırken baş derisi rahatsızlık hissi oluşmaz. Eşsiz bir teknoloji olan yağ bazlı ODS2 yağ iletim sistemi ile renklendirme sisteminin etkisini arttırır ve saç telinin koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur.  Kesin ve belirgin, canlı ve ışıltılı renkler yaratır. Dipten uca renk bütünlüğü sağlanır. Beyaz saçı %25100’e kadar kapatır. Sonuçlar parlak ve uzun sürelidir. Loreal laborotuvarlarında yapılan teste göre 9 uygulamadan sonra bile saçlar doğal yumuşaklığını korur.

Ürün içerisinde 1 tüp İnoa saç boyası ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. İnoa saç boyası ile birlikte boya karışımı hazırlamakta kullanılan Loreal İnoa oksidanı ayrıca satın alınmalıdır. İnoa oksidan tek boy ve 1000 ml olarak üretilmektedir. 

Loreal İnoa Saç Boyası Kullanımı:
 
İnoa saç boyası uygulamasını gerçekleştirmek için 2 ürün karıştırılmalıdır.
 
60 ml 1 Tüp İnoa saç boyası %2B 60 ml Loreal İnoa oksidan (10 vol, 20 vol veya 30 vol)

Beyaz saçları kapatmak için veya 2 tona kadar açmak için 20 vol, 3 tona kadar açmak için 30 vol oksidan kullanılmalıdır.

Yalnızca belirtilen oranda ve maksimum 30 vol oksidan kullanılmalıdır.

Fırçayla pürüzsüz bir görüntü elde edinceye kadar metal olmayan bir kapta ürün karıştırılmalıdır. Uygun tek kullanımlık eldiven kullanılmalıdır.
 
Diplerin tamamına ve eğer gerekiyorsa dipten uca karışımı tüm saça uygulayın.​ Kremsi dokusu sayesinde ürün saçı kolayca kavrar. Bekleme süresi 35 dk'dır.

Bekleme süresinin ardından birkaç dakika hafifçe boyayı saça yedirin. Biraz su ekleyerek emülsiyon yapın ve bol su ile su berraklaşana kadar durulayın. Dilerseniz boyalı saçlar için özel şampuan Loreal İnoa Post'u iki kez uygulayarak işlemi bitirin.

Teknik Uygulamalar

Beyaz Kapatma:

%2570’e kadar beyaz saçlarda seçilen tonu uygulayın ve 35 dk. bekleyin. %2570 ile %25100 arası beyaz saçlarda 1/2 tüp seçilen ton ile 1/2 tüp aynı numaradaki ana rengi karıştırın, uygulayın ve 35 dk. bekleyin. Köklere beyaz kapama tekniği uygulandığında boy ve uçlara seçilen ton çekilebilir.

Saç Boy ve Uçlarını Boyama Teknikleri:

Hiçbir boy ve uç boyama tekniği için su eklemeyin. Renk değişikliği için hemen boy ve uçlara çekin. Orta derecede renk solmalarında bekleme süresinin yarısında boy ve uçlara çekin. Hafif renk solması durumunda bekleme süresinin 5 dakikasında boy ve uçlara çekin. 

Rubilane ve DMS ile Geliştirilmiş İnoa Kızılları:

İlk uygulamada İnoa kızıllarının saç boy ve uçlarının solmasına bakılmaksızın boy ve uçlara çekilmesi tavsiye edilir. Rubilane ve DMS ile geliştirilmiş İnoa kızılları ile beyazları ana renklerden destek alarak kapatabilir.

Ürünün kullanmadan önce kutunun içinde bulunan kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.
 
Ürün Serisi:Loreal İnoa
Saç Renkleri:Kahve Saç Renkleri, Dore Saç Renkleri
Saç Boyası Özelliği:Amonyaksız Saç Boyası, Klasik Saç Boyası
Ürün Tipi:Tüp Saç Boyası
Ürün Miktarı:60 ml
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Bu ürünle birlikte alınması tavsiye edilen ürünler

Fiyat : 41,53 TL + KDV

49,00 TL Kdv Dahil

Fiyat : 41,53 TL + KDV

49,00 TL Kdv Dahil

Fiyat : 41,53 TL + KDV

49,00 TL Kdv Dahil

Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.