• Marka Arama
    Hızlı Marka Arama
  • Hızlı Arama
    Hızlı Ürün Arama

Loreal Aminexil Advanced Saç Dökülmesini Önleyici Ampul Serum 42*6 ml

Loreal Aminexil Advanced Saç Dökülmesini Önleyici Ampul Serum 42*6 ml

Loreal Professionnel
360,00 TL
İndirimli 306,00 TL
290,70 TL (%5.00 havale indirimi)
Kategori: Serum
Fiyat: 305,08 TL + KDV
Adet:
Ürün stokta bulunmamaktadır.

Loreal Serie Expert Aminexil Advanced

Seyrelen saçlar için ileri çift etkili besleyici saç bakım programıdır. Omega-6 besin kompleksiyle yoğunlaştırılmıştır. Saçları kökten uca nemlendirir, korur. İncelen saçlarda etkinliği klinik olarak kanıtlanmış eşsiz bileşen Aminexil ile zenginleştirilmiştir. Saç seyrelmesi ile savaştığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Dolgun, sağlıklı saçlar yaratır. Saç telinin saç derisine daha güçlü tutunmasını sağlar. Saç köklerini uyarır. 
 
Aminexil'in gücü maximum'a ulaştı. Kullanıcıların %2587'si saç telinin sağlıklı bir şekilde uzadığını gözlemlediler. Kullanıcıların %2590'ı saç telinin güçlendiğini gözlemlediler. Sonuç: Saç dökülmesi azalır. Aminexil’in etkinliği, klinik ortamında saçı dökülen 130 denek üzerinde yapılan 6 haftalık uygulamayla kanıtlanmıştır. 

Aminexil Advanced Teknolojisi: Kolajen saç kökünün etrafında birikip sertleşerek saç kökünün saç derisine tutunmasını engeller. L’Oreal araştırma patentli Aminexil kolajen sertleşmesine karşı mücadele etmek ve saç telinin saç derisine daha iyi tutunmasına destek olmak için tasarlanmıştır. Aminexil, ürünün %254.5'ini oluşturur.

Omega-6 Nutri Complex: Her saç hücresi gelişmek için gerekli besleyicilere ihtiyaç duyar. Gerekli yağ asidinin türevi olan Omega-6 Nutri Complex köklerdeki bu aktiviteyi uyarır ve saç telinin kökteki yapısını destekleyen lipidlere ve seramidlere nüfuz eder. Uyarılan saç kökleri saç teli yapılanmasını arttırır. Omega 6, ürünün %25 0.1'ini oluşturur.

Loreal Aminexil Advanced Serum Kullanımı

Kuru veya şampuanlanmış, nemi alınmış saça uygulayın. Bir tüpün tamamını düz hatlar halinde saç derisine uygulayın. Mikro dolaşımı canlandırmak için parmak uçlarınızla dairesel hareketler yaparak saç derisine 1 dakika masaj yapın. Durulamaya gerek yoktur.

Yoğun Kür: Birbirini izleyen 6 hafta boyunca günde 1 ampül.
Bakım Kürü: Birbirini izleyen 8 hafta boyunca haftada en az 3 ampül.

Kürü senede iki defa, saç dökülmesinin arttığı bahar ve sonbahar dönemlerinde 6 dan 8 haftaya kadar uygulayınız.

Ürün Özelliği:Dökülme Önleyici, Yoğunlaştırıcı
Saç Tipi:Dökülen Saçlar, Olgun Saçlar
Ürün Miktarı:42x6 ml
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.